Close
Vyber jazyk
Brno Brno
Česko
Praha Brno
Bělorusko
Minsk
Ukrajina
Kyjev
Lotyšsko
Riga
Slovensko
Bratislava
Spojené státy
New York
Darovat úklid Darovat úklid
Darovat úklid Darovat úklid
Česko
Bělorusko
Ukrajina
Lotyšsko
Slovensko
Spojené státy

Mytí oken Praha 8

Mytí oken patří podle řady výzkumů spolu s žehlením k nejméně populárním úklidovým pracím. Není se čemu divit, když je to tak trochu magie. Aby byl výsledek aspoň uspokojivý, musíte zvolit ideální počasí, pomůcky, ale i vhodné čistící prostředky. I přes veškerou snahu pak výsledek nemusí být dokonalý…

Jak často byste měli umývat okna?

Obecně se udává, že byste okna měli umývat aspoň dvakrát do roka, v některých lokalitách je však nutné se mytí oken věnovat častěji. Zejména v Praze za to může především zvýšený automobilový provoz v ulicích, jinde pak třeba kvetoucí stromy či květiny. Kvůli tomu pak nevydrží čistý vzhled oken příliš dlouho. To vás určitě po takové dřině zamrzí.

Okna v některých částech Prahy trpí trochu více

V Praze je řada městských částí, kde je poptávka po mytí oken větší, to dokazují i vyhledávače, kde dominují dotazy „mytí oken praha 8“ Je to samozřejmé, protože v okolí Letné je provoz opravdu silný. Ať už se motoristé rozhodnout využít Letenský tunel nebo Blanku musí projet řadu ulic, aby se k nim dostali. To se na čistotě okenních skel a rámů rozhodně podepíše.

Toho jsou si vědomi i v úklidových firmách, a tak je v této oblasti opravdu vysoká konkurence. I tak se však můžete setkat s tím, že budou vhodné termíny předem obsazeny. Vhodné je tak volit firmu, kterou vám prohlížeč na dotaz „mytí oken praha 8“ vyhledá, ale zároveň bude mít online rezervační kalendář. Jen tak předem uvidíte, zda jsou dostupné vhodné termíny a ušetříte si zdlouhavé obvolávání seznamu firem.

Profesionálové si i s počasím poradí

Kdo pravidelně svépomocí myje okna určitě ví, že při příliš teplém a slunečném počasí zasychají mycí prostředky příliš rychle a případné šmouhy ani nestihnete rozleštit. Profesionálové si však i s tímto počasí poradí, protože mají nejen vhodné pomůcky pro úklid, ale hlavně osvědčené profesionální prostředky na mytí oken.

Vyzkoušet můžete mytí oken od úklidové služby CleanWhale. Jejich zaměstnanci se postarají o to, aby vaše okna zářila čistotou a tento vzhled si aspoň chvíli udržela. Domluvit se můžete na přesném termínu mytí oken, ale i na tom, zda chcete být při umývání oken přítomni nebo se mají pustit do práce, když budete třeba v práci.

Zaměstnanci si u vás klíče mohou vyzvednout a po skončení úklidu je zase vrátit. CleanWhale přistupuje ke každé zakázce individuálně a s maximální profesionalitou. Vyzkoušet můžete i další jejich služby spojené s úklidem domácnosti či kanceláří.

Naše služby
Mytí oken Praha 8